Het zijn onze mensen
die écht het verschil maken

Onze deskundigen, werkleiders, begeleiders en jobcoaches bieden kansen aan onze kandidaten door en met persoonlijke aandacht. Maak kennis met onze mensen, ontmoet het team achter Road2Work.

Erik Schalk
Directeur
e.schalk@road2work.info
Jan Egas
Adjunct directeur
j.egas@road2work.info
Eric Molenberg
Manager HR
e.molenberg@road2work.info
Kees van der Heide
Projectmanager
k.vdheide@road2work.info
Wim Ekkelenkamp
Bedrijfsleider
w.ekkelenkamp@road2work.info
Jacco ter Maaten
Projectleider
j.termaaten@road2work.info
Greet van den Brink
Administratief medewerker
g.vdbrink@road2work.info
Corrie Schalk
Eventmanager
c.schalk@road2work.info
Janita van Deelen
Secretaresse
secretariaat@road2work.info

Onze werkleiders

De mensen die zich dag in, dag uit ontfermen over onze kandidaten!

Johan Wermink
Vestigingsleider
j.wermink@road2work.info
+316- 100 753 13
Annika Mulder
Werkleider
a.mulder@road2work.info
+316- 100 753 13
Gerard Reuvers
Werkleider
g.reuvers@road2work.info
+316- 510 576 11
Maartje Koops
Werkleider
ede@road2work.info
+316- 131 469 62
Misha Dirks
Werkleider
ede@road2work.info
+316- 131 469 62

Onze jobcoaches

De jobcoaches die onze kandidaten intensief begeleiden naar betaald werk.

Aagje Hazeleger
Jobcoach
Koen Go
Jobcoach
Elisabeth Creteer
Jobcoach
Paula de Zwaan
Jobcoach